ouette degypte

Kullanım örnekleri

ouette degypte
egyptian goose
icon arrow

goose

Phonetic: "/ˈɡuːs/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any of various grazing waterfowl of the family Anatidae, which have feathers and webbed feet and are capable of flying, swimming, and walking on land, and which are bigger than ducks.

Example: There is a flock of geese on the pond.


Definition: A female goose (sense 1).


Definition: The flesh of the goose used as food.


Definition: A silly person.


Definition: A tailor's iron, heated in live coals or embers, used to press fabrics.


Definition: A young woman or girlfriend.


Definition: An old English board game in which players moved counters along a board, earning a double move when they reached the picture of a goose.

icon arrow

goose

Phonetic: "/ˈɡuːs/"

Part Of Speech: verb


Definition: To sharply poke or pinch someone's buttocks. Derived from a goose's inclination to bite at a retreating intruder's hindquarters.


Definition: To stimulate, to spur.


Definition: To gently accelerate an automobile or machine, or give repeated small taps on the accelerator.


Definition: (UK slang) Of private-hire taxi drivers, to pick up a passenger who has not pre-booked a cab. This is unauthorised under UK licensing conditions.


Definition: To hiss (a performer) off the stage.

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.