lüks tüketim

Kullanım örnekleri

lüks tüketim
luxury consumption
icon arrow

luxury

Phonetic: "/ˈlʌk.ʃə.ɹi/"

Part Of Speech: noun


Definition: Very wealthy and comfortable surroundings.


Definition: Something desirable but expensive.


Definition: Something that is pleasant but not necessary in life.

icon arrow

luxury

Phonetic: "/ˈlʌk.ʃə.ɹi/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Very expensive


Definition: Not essential but desirable and enjoyable and indulgent.


Definition: Pertaining to the top-end market segment for mass production mass market vehicles, above the premium market segment.

icon arrow

consumption

Phonetic: "/kənˈsʌmp.ʃən/"

Part Of Speech: noun


Definition: The act of eating, drinking or using.

Example: The consumption of snails as food is more common in France than in England.


Definition: The amount consumed.

Example: gross national consumption


Definition: The act of consuming or destroying.

Example: The fire's consumption of the forest caused ecological changes.


Definition: The wasting away of the human body through disease.


Definition: Pulmonary tuberculosis and other diseases that cause wasting away, lung infection, etc.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.