epicondilitis

Kullanım örnekleri

epicondilitis
tennis elbow
icon arrow

tennis

Phonetic: "/ˈtɛn.ɪs/"

Part Of Speech: noun


Definition: A sport played by two players (or four in doubles), who alternately strike the ball over a net using racquets.


Definition: A match in this sport.


Definition: An earlier game in which a ball is driven to and fro, or kept in motion by striking it with a racquet or with the open hand.

icon arrow

tennis

Phonetic: "/ˈtɛn.ɪs/"

Part Of Speech: verb


Definition: To play tennis.


Definition: To drive backward and forward like a tennis ball.

icon arrow

elbow

Phonetic: "/ˈɛl.bəʊ/"

Part Of Speech: noun


Definition: The joint between the upper arm and the forearm.


Definition: (by extension) Any turn or bend like that of the elbow, in a wall, building, coastline, etc.; an angular or jointed part of any structure, such as the raised arm of a chair or sofa, or a short pipe fitting, turning at an angle or bent.

Example: the sides of windows, where the jamb makes an elbow with the window back


Definition: A detective.


Definition: Part of a basketball court located at the intersection of the free-throw line and the free-throw lane.


Definition: A hit with the elbow.

icon arrow

elbow

Phonetic: "/ˈɛl.bəʊ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To push with the elbow.

Example: He elbowed his way through the crowd.


Definition: (by extension) To nudge, jostle or push.

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.